http://www.pieknewlosy.witryna.info/
PASEMKA I BALEYAGE za pomocą przedłużania?

Aby uniknąć tradycyjnych, chemicznych zabiegów koloryzacji włosów do osiągnięcia efektu pasemek można wykorzystać metodę MICRORINGS HAIR EXTENSION, co daje podwójny efekt: zwiększenie objętości Twojej fryzury oraz bajeczne pasemka we wszystkich kolorach naturalnych włosów, jak również w tęczowych kolorach (różowy, fioletowy, błękitny, zielony, pomarańczowy itp.) na specjalne okazje.

Czy będzie widać, ze mam przedłużone włosy?

Łączenia mocowane są przy nasadzie włosów mniej więcej do linii wyznaczonej na głowie 2-3 cm powyżej ucha. Korona włosów pozostaje wolna od łączeń, jednocześnie przykrywając mocowania pasemek pod spodem. Po założeniu pasemek doczepione włosy są strzyżone i cieniowane, aby fryzura była spójna i estetyczna. W przypadku bardzo cienkich i delikatnych włosów łączenia mogą być minimalnie widoczne, przy niektórych fryzurach, ale w większości przypadków bez problemu da się je zatuszować lekkim podtapirowaniem włosów, lub unikaniem bardzo wysokich uczesań. W przypadku włosów normalnych i grubych ryzyko, ze mocowania pasemek będą widoczne jest nikłe.

Czy przedłużanie zaszkodzi moim włosom?


Przy odpowiednio dobranej do włosów metodzie przedłużania, oraz ilości pasemek, prawidłowym wykonaniu usługi i odpowiedniej pielęgnacji fakt noszenia przedłużonych lub zagęszczonych włosów nie powinien się w żaden sposób odbić na własnych włosach.W przypadkach gdy włosy są cienkie i delikatne zalecam zagęszczanie, które wykonuję cieńszymi pasemkami oraz mniejszymi obrączkami, dzięki czemu włosy są obciążone w minimalnym stopniu. Włosy przedłużone metodą microrings można zdjąć w każdej chwili bez używania środków chemicznych, szybko i bezboleśnie, bez uszkodzenia własnych włosów. Zdjęcie tulejek może trwać trochę dłużej.
Przy metodach keratynowej i klejowej trwa to dłużej i wykorzystuje się specjalne rozpuszczalniki.

Słyszałam, że po zdjęciu przedłużanych własne włosy wypadają?


Każdego dnia człowiek traci nawet do 100 włosów. Jednocześnie wyrastają nowe włosy. To proces całkowicie naturalny, jednak praktycznie niezauważalny. Przy noszeniu przedłużanych włosów własne nie mają jak wypaść, gdyż są przytrzymywane przez łączenia. Dopiero po zdjęciu łączeń włosy, które już wypadły mają ujście. Jeżeli nosimy włosy średnio 60 dni to rachunek jest prosty: 60 dni X kilkadziesiąt włosów każdego dnia i stąd wrażenie, że włosy wypadły w niepokojącej ilości. Nie ma powodów do obaw.

Jak długo można nosić przedłużane włosy?

Podstawowe czynniki, od których to zależy to : jakość użytych do przedłużenia włosów, metoda, jaką są doczepione oraz ich pielęgnacja. Włosy europejskie i słowiańskie mają długą żywotność (słowiańskie w zasadzie nieograniczoną, europejskie nawet do 12- tu miesięcy). W zakładce "Pielęgnacja" znajdziecie Panie wszystkie informacje na temat pielęgnacji włosów. Wskazówki te pomogą utrzymać włosy w dobrej kondycji. Jeżeli włosy są zadbane można je nosić do czasu gdy odrost nie będzie przeszkadzał, a włosy nie zaczną się plątać u nasady głowy czyli ok. 2-óch miesięcy. Po tym czasie przy metodach Microrings i Easy Hair włosy można podciągnąć i nosić dalej. Przy metodzie keratynowej lub klejowej nie zawsze da się odzyskać ilość włosów odpowiednią, by założyć je ponownie.

Co można robić z przedłużanymi włosami?

Naturalne włosy można  farbowac ,modelować na szczotkę, kręcić lokówką oraz na wałki, termoloki, papiloty, prostować , suszyć suszarką, upinać w fantazyjne fryzury...Możesz je traktować, jak własne, przecież są prawdziwe i naturalne! Tylko Ty decydujesz, jaką będziesz miała dziś fryzurę. Przy wszelkich zabiegach termicznych wskazane jest używanie kosmetyków ochronnych (np. płyny  Wella - lotion dwufazowy do prostowania włosów, JOICO  krem do modelowania włosów gorącym powietrzem ). Pozwoli nam to podczas stylizacji zadbać o włosy zarówno własne, jak i przedłużone.

Co jeżeli regularnie farbuję włosy?

Kolor włosów doczepianych jest precyzyjnie dobrany do włosów klientki. Jeżeli jednak włosy poddawane są stałym zabiegom koloryzacji najprostszym sposobem na pozbycie się odrostów jest nałożenie farby na koronę włosów (powierzchnia, na której nie ma łączeń). Widoczne partie włosów będą wtedy odświeżone, natomiast łączenia i odrosty z warstw poniżej i tak zostaną zakryte. Jeżeli chodzi o włosy słowiańskie można je farbować, więc w razie potrzeby farbę można nakładać na całe włosy.

Po co konsultacja?

Konsultacja jest zarówno dla mnie, jak i dla Pani. Mogę ocenić stan Pani włosów i stwierdzić jaki efekt będzie możliwy do osiągnięcia, jaką metodę powinnyśmy wybrać. Możemy spokojnie porozmawiać o przedłużanych włosach i wszystkim, co wiąże się z ich noszeniem (pielęgnacja, stylizacją). Mogę również dobrać kolor włosów, za pomocą profesjonalnego wzornika. Następnie umawiamy się już na samo założenie włosów.

Jaki jest czas oczekiwania na założenie włosów?

Czas oczekiwania to ok.2-4 dni, w zaleznosci od dostępności faktury i koloru wlosów potrzebnych nam do zabiegu .

Ile trwa przedłużanie włosów?


Trwa około 2 godzin. Jest to zabieg całkowicie bezbolesny i czysty. Po przedłużeniu włosy są cieniowane i modelowane aby osiągnąć ostateczny efekt jak najbardziej naturalny i dopasowany do Twoich własnych włosów.


Jakie jest ryzyko?

Klientki często skarżą się, że już nie chcą mieć innych włosów niż przedłużane!
Cennik:


włosy indyjskie remy:
40cm-400zł
45cm-450zł
50cm-500zł
55cm-550zł
60cm-600zł

włosy indysjkie virgin:
40cm-450zł
45cm-500zł
50cm-550zł
55cm-600zł
60cm-650zł

włosy azjatyckie:
40cm-350zł
45cm-400zł
50cm-450zł
55cm-500zł
60cm-550zł

włosy słowiańskie:
40cm-700zł
45cm-800zł
50cm-900zł
55cm-1000zł
60cm-1200zł
65cm-1300zł
70cm-1400zł
75cm-1500zł
80cm-1600zł
85cm-1700zł
90cm-2000zł

NOWOŚĆ !
włosy polskie-żywotność do 2 lat !
ROK GWARANCJI ode mnie na włosy

35cm-600zł
40cm-850zł
45cm-950zł
50cm-1150zł
55cm-1250zł
60cm-1400zł
65cm-1500zł
70cm-1700zł
75cm-1800zł
80cm-2000zł
85cm-2200zł
90cm na specjalne zamówienie-2500zł